2. Procedure
Procedure
Title: Διαγωνισμός για προμήθεια και εκπαίδευση στη χρήση ενός Φασματοσκόπιου Φθορισμού με ακτίνες Χ (ED-XRF) χειρός (handheld)
Description: Αντικείμενο της Σύμβασης αποτελεί η προμήθεια και εκπαίδευση στη χρήση ενός Φασματοσκόπιου Φθορισμού με ακτίνες Χ (ED-XRF) χειρός (handheld) στο Τμήμα Γεωλογικής Επισκόπησης που εδρεύει στην Λεύκωνος 1, Στρόβολος, 2064, Λευκωσία.
Internal identifier: 13.25.002.005.003
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38430000 Detection and analysis apparatus
Additional classification (cpv): 38433000 Spectrometers
5. Lot
Lot: LOT-0001