See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Nuotoliu valdoma sunkioji išminavimo mašina
Description: Viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA) ketina įsigyti nuotoliu valdomą sunkiąją išminavimo mašiną sprogmenų neautralizavimui (pirkimo objektas). Šis pirkimas finansuojamas Europos Komisijos (EK) Užsienio politikos priemonių tarnybos lėšomis, įgyvendinant projektą „Apčiuopiamos taikos naudos skatinimas Armėnijoje ir Azerbaidžane“.
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35400000 Military vehicles and associated parts
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1