191435-2026 - Result
Netherlands – Cleaning and sanitation services – Schoonmaakdienstverlening incl. sanitaire voorzieningen en ongediertebestrijding (Best Value)
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaakdienstverlening incl. sanitaire voorzieningen en ongediertebestrijding (Best Value)
Description: Het beoogde resultaat van deze aanbesteding is een op professionele en effectieve wijze afgesloten Overeenkomst met een Opdrachtnemer, die heeft aangetoond expert te zijn op het gebied van Schoonmaakdienstverlening (inclusief glasbewassing), sanitaire voorzieningen en ongediertebestrijding voor de gemeente Zwolle, waarbij de projectdoelstellingen worden gerealiseerd binnen het budget en de planning, voor de overeengekomen kwaliteit en binnen de gestelde randvoorwaarden. Zie aanbestedingsstukken
Internal identifier: 24.Z.100
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Best Value
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
Additional classification (cpv): 33761000 Toilet paper, 33770000 Paper sanitary, 90922000 Pest-control services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Voor deze aanbesteding wordt gekozen voor een Openbare Europese procedure en er wordt aanbesteed volgens de methodiek Best Value. Deze opdracht betreft een geclusterde opdracht (schoonmaakdienstverlening, glasbewassing, sanitaire voorzieningen en ongediertebestrijding), welke niet wordt opgedeeld in percelen. De reden voor deze samenvoeging en het niet opdelen in percelen is gelegen in het feit dat het doel van deze aanbesteding is te komen tot een overeenkomst met één leverancier welke in staat is de gehele Opdracht te verzorgen. zie aanbestedingsstukken
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Voor opties zie aanbestedingsstukken