See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA APARATURY BADAWCZO-DYDAKTYCZNEJ W RAMACH DOFINANSOWANIA NA ROZWÓJ (RID)
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury badawczo-dydaktycznej w ramach dofinansowania na rozwój (RID). Podział na zadania: Zadanie Nr 1 - „Dostawa przenośnego chromatografu cieczowego z modułem chemicznej jonizacji próbek i możliwością połączenia z wysokorozdzielczym spektrometrem mas”; Zadanie Nr 2 - „Dostawa ręcznego spektrometru ruchliwości jonów do detekcji materiałów niebezpiecznych i wybuchowych”; Zadanie Nr 3 - „Dostawa przenośnego systemu radiografii cyfrowej”; Zadanie Nr 4 -„Dostawa lekkiego robota przeznaczonego do rozpoznania w trudnych warunkach terenowych i miejscach niedostępnych dla człowieka”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ), wraz z podaniem wymaganych ilości został określony odpowiednio w Załączniku Nr 1 do SWZ – dla Zadania Nr 1, w Załączniku Nr 1A – dla Zadania Nr 2, w Załączniku Nr 1B – dla Zadania Nr 3 oraz w Załączniku Nr 1C – dla Zadania Nr 4.
Previous notice: 600212-2025
Internal identifier: 106/WTC/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38432200 Chromatographs
Additional classification (cpv): 45255420 Onshore fabrication work, 38546000 Explosives detection system, 33111800 Diagnostic X-ray system
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa przenośnego chromatografu cieczowego z modułem chemicznej jonizacji próbek i możliwością połączenia z wysokorozdzielczym spektrometrem mas
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przenośnego chromatografu cieczowego z modułem chemicznej jonizacji próbek i możliwością połączenia z wysokorozdzielczym spektrometrem mas Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ), wraz z podaniem wymaganych ilości został określony w Załączniku Nr 1 do SWZ
Internal identifier: Zadanie Nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa ręcznego spektrometru ruchliwości jonów do detekcji materiałów niebezpiecznych i wybuchowych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ręcznego spektrometru ruchliwości jonów do detekcji materiałów niebezpiecznych i wybuchowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ), wraz z podaniem wymaganych ilości został określony w Załączniku Nr 1A – do SWZ dla Zadania Nr 2.
Internal identifier: Zadanie Nr 2
Main classification (cpv): 38546000 Explosives detection system
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa przenośnego systemu radiografii cyfrowej
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przenośnego systemu radiografii cyfrowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ), wraz z podaniem wymaganych ilości został określony w Załączniku Nr 1B do SWZ – dla Zadania Nr 3.
Internal identifier: Zadanie Nr 3
Main classification (cpv): 33111800 Diagnostic X-ray system
Lot: LOT-0004
Title: Dostawa lekkiego robota przeznaczonego do rozpoznania w trudnych warunkach terenowych i miejscach niedostępnych dla człowieka
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa lekkiego robota przeznaczonego do rozpoznania w trudnych warunkach terenowych i miejscach niedostępnych dla człowieka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ), wraz z podaniem wymaganych ilości został określony Załączniku Nr 1C do SWZ – dla Zadania Nr 4.
Internal identifier: Zadanie Nr 4
Main classification (cpv): 35000000 Security, fire-fighting, police and defence equipment