Short description
Servicii de proiectare privind elaborarea proiectului tehnic conform HG nr. 907/2016, asistenta tehnica din partea proiectantului si executie de lucrari pentru obiectivul: „Edificarea unei stații de metrou la nivel suprateran situată între stația de metrou Berceni și șoseaua de centură proiectare + executie”.
Pentru valoarea estimata a prezentei proceduri au fost avute in vedere cheltuielile necesare realizarii obiectivului de investitii dupa cum urmeaza:
— cap. 1 – Cheltuieli pentru obtinerea si amenjarea terenului: