Description of the procurement
Ob ctr. il repr P+E lucr pt constr DE Braila - Galati, in lungime de aprox 11 km.
Cf prev ctr., respectiv ale HG 1/2018, event modif care pot interv in per de der a ctr., se ref la urm, fara a se limita la acestea:
2. Modif. gen. de includ. de noi subctr. si/sau inloc. subctr. initiali, care se vor realiza cf. clauzei coresp. din cond. gen. ale ctr.;
2. Modif. gen. de modif. ale teren., retelei hidro. supraterane si subterane necunsc. la data elab. proiec.;
5. Modif. ale culoarului/coridorului de exprop. care conduc la neces. realiz. de lucr. suplim. si/sau la renunt. realiz. unor lucr. existente in ctr.;