200121-2023 - ResultRomania-Udești: Gas supply mains construction work
Contract award notice
Works
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
DEZVOLTARE RETEA INTELIGENTA DE DISTRIBUTIE A GAZELOR NATURALE pentru entitatea achizitoare ADI LUNCA SUCEVEI
II.1.2.
Main CPV code
45231221 Gas supply mains construction work
II.1.4.
Short description
Obiectul prezentei investitii il reprezinta realizarea rețelei de gaze la nivel de comună (inclusiv achizitionarea si montarea contoarelor individuale inteligente). Investitia propusa “Dezvoltarea de sisteme inteligente de distributie a gazelor naturale’’ pentru entitatea achizitoare ADI LUNCA SUCEVEI, formata din Oraș Salcea, Comuna Udești, Comuna Fântânele, Comuna Verești și Oraș Liteni, Județul Suceava si vizeaza infiinrarea infrastructurii comunale de gaze naturale.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Nici o descriere