201395-2025 - Result
Netherlands – Career guidance services – Externe loopbaanbegeleiding en Tweede spoorbegeleiding
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Externe loopbaanbegeleiding en Tweede spoorbegeleiding
Description: Hogeschool Rotterdam is op zoek naar partners voor zowel Externe loopbaanbegeleiding als tweede spoorbegeleiding. De uitvraag zal in twee percelen worden uitgezet. Zie aanbestedingsdocumenten
Internal identifier: 2024/010/OEO
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79634000 Career guidance services
Additional classification (cpv): 85323000 Community health services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Externe loopbaanbegeleiding
Description: Hogeschool Rotterdam zoek drie (3) partners voor Perceel 1 Externe loopbaanbegeleiding. Hogeschool Rotterdam wil medewerkers die ondersteuning kunnen gebruiken in hun zoektocht naar een andere functie of andere werkkring faciliteren. Zie aanbestedingsdocumenten
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Deze Raamovereenkomsten zullen worden aangegaan voor twee jaar met een verlengingsoptie van één (1) keer maximaal 24 maanden.
Lot: LOT-0002
Title: Tweede spoorbegeleiding
Description: In het kader van de Wet verbetering Poortwachter is Hogeschool Rotterdam gedurende langdurige verzuimmeldingen verplicht om in sommige gevallen tweede spoortrajecten aan te bieden. Hogeschool Rotterdam zoekt twee (2) partners met betrekking tot tweede spoorbegeleiding. Zie aanbestedingsdocumenten
Internal identifier: 2