201435-2026 - Result
Netherlands – Canteen and catering services – Bedrijfscateringdiensten
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Bedrijfscateringdiensten
Description: De voorgenomen opdracht betreft de bedrijfscateringdiensten ten behoeve van de gemeente Maastricht. Deze aanbesteding heeft betrekking op een overbruggingsperiode in aanloop naar een grootschalige verbouwing van het gemeentelijke kantoorgebouw Mosae Forum, die naar verwachting in de loop van 2026 zal plaatsvinden. Onderdeel van deze verbouwing is ook de herinrichting en vernieuwing van het bedrijfsrestaurant. Voor meer informatie wordt verwezen naar de aanbestedingsdocumenten.
Internal identifier: TI-2024-0288
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55500000 Canteen and catering services
Additional classification (cpv): 55520000 Catering services
5. Lot
Lot: LOT-0000