2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa odczynników i dzierżawa urządzeń.
Description: Przedmiotem zamówienia jest: 1. dostawa odczynników, materiałów, kontrolnych i zużywalnych do analizatorów do badań układu krzepnięcia krwi (zwanych dalej urządzeniami), o których mowa w pkt 2, 2. dzierżawa analizatorów do badań układu krzepnięcia krwi (podstawowego i pomocniczego(back-up)), wraz z dostawą, z zamontowaniem, podłączeniem do sieci komputerowej i dokonaniem integracji z systemem LIS zamawiającego obsługującym laboratorium, oddaniem do eksploatacji i przeszkoleniem personelu zamawiającego.
Internal identifier: DZP.261.11.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320, t.j. ze zm., zwanej dalej Pzp), zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 Pzp, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert wynika z powodu radykalnego zwiększenia się ilości wykonywanych badań związanych z przedmiotem zamówienia i kończy się dostępność środków z obowiązującej umowy.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1
Description: PL
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 30%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 30% dostaw przedmiotu zamówienia, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu ilości oznaczeń, zwiększonej częstotliwości badań, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć.