205480-2020 - ResultRomania-Bucharest: Technical inspection services
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Servicii de verificări, testări, inspecții și investigări tehnice ale unor echipamente de producție
Reference number: WS354668360
II.1.2.
Main CPV code
71631000 Technical inspection services
II.1.4.
Short description
Servicii de verificari, testari, inspectii si investigari tehnice ale unor echipamente de productie.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Servicii de verificari, testari, inspectii si investigari tehnice ale unor echipamente de productie – conform caietului de sarcini.