2. Procedure
Procedure
Title: Plaagdierbeheersing en bestrijding
Description: De dienstverlening bestaat uit: - Op een zo duurzame en milieuvriendelijke mogelijke wijze curatief bestrijden van plaagdieren in de openbare ruimte (en tuinen), daar waar ze tot overlast zijn of een gevaar vormen voor de volksgezondheid n.a.v. meldingen van burgers; - Routine controles gemeentelijke locaties diverse plaagdieren (zie bijlage 4); - Bijbehorende aspecten gaan over duurzaamheid, voorlichting, management en communicatie. De bestrijding van de eikenprocessierups is niet opgenomen in de werkzaamheden, omdat dit het aantal geschikte leveranciers, om in te schrijven op deze opdracht, beperkt. Daarnaast is er afgelopen jaren weinig inzet geweest op deze bestrijding. Het beleid hierop wordt volgend jaar opgesteld. Voor de uitvoering zal vooralsnog gebruik worden gemaakt van de percelenregeling conform artikel 2.18 en 2.19 Aanbestedingswet 2012. De gemeente Waalwijk kan, in overleg met de leverancier, de bestrijding van nieuwe plaagdieren toevoegen aan de raamovereenkomst. De gemeente Waalwijk verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst diensten af te nemen met een verwachte totale waarde van ca. €210.000 tot € 250.000. U kunt hier geen rechten aan ontlenen. Maximumomvang van de raamovereenkomst: De maximumomvang van de raamovereenkomst is € 400.000, gezien de onzekerheid voor het bestrijden van eventuele nieuwe plaagdieren en de fluctuaties die we de afgelopen jaren zien in aantallen. Zodra dit maximumbedrag bereikt zou worden, eindigt de raamovereenkomst automatisch.
Internal identifier: 89321
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Europees openbaar. De opdracht (raamovereenkomst) wordt gegund aan de inschrijver die een geldige inschrijving met de beste prijs-kwaliteitsverhouding heeft gedaan.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90922000 Pest-control services
Additional classification (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: De dienstverlening bestaat uit: - Op een zo duurzame en milieuvriendelijke mogelijke wijze curatief bestrijden van plaagdieren in de openbare ruimte (en tuinen), daar waar ze tot overlast zijn of een gevaar vormen voor de volksgezondheid n.a.v. meldingen van burgers; - Routine controles gemeentelijke locaties diverse plaagdieren (zie bijlage 4); - Bijbehorende aspecten gaan over duurzaamheid, voorlichting, management en communicatie. De bestrijding van de eikenprocessierups is niet opgenomen in de werkzaamheden, omdat dit het aantal geschikte leveranciers, om in te schrijven op deze opdracht, beperkt. Daarnaast is er afgelopen jaren weinig inzet geweest op deze bestrijding. Het beleid hierop wordt volgend jaar opgesteld. Voor de uitvoering zal vooralsnog gebruik worden gemaakt van de percelenregeling conform artikel 2.18 en 2.19 Aanbestedingswet 2012. De gemeente Waalwijk kan, in overleg met de leverancier, de bestrijding van nieuwe plaagdieren toevoegen aan de raamovereenkomst gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. Verwachte omvang van de raamovereenkomst: De gemeente Waalwijk verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst diensten af te nemen met een verwachte totale waarde van ca. € 210.000 tot € 250.000. U kunt hier geen rechten aan ontlenen. Maximumomvang van de raamovereenkomst: De maximumomvang van de raamovereenkomst is € 400.000, gezien de onzekerheid voor het bestrijden van eventuele nieuwe plaagdieren en de fluctuaties die we de afgelopen jaren zien in aantallen. Zodra dit maximumbedrag bereikt zou worden, eindigt de raamovereenkomst automatisch. De gemeente is niet in staat de maximale hoeveelheid van nadere opdrachten aan te geven. Dit heeft ermee te maken dat aantallen diensten sterk kunnen fluctueren, waardoor bepaalde afnames jaarlijks anders kunnen zijn dan verwacht, niet doorgaan en/of anders nodig zijn dan voorzien qua tijd, planning en/of geld. Wel is in deze paragraaf de scope van de raamovereenkomst afgebakend. U kunt aan deze waarden geen rechten ontlenen.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De gemeente Waalwijk kan, in overleg met de leverancier, de bestrijding van nieuwe plaagdieren toevoegen aan de raamovereenkomst gedurende de looptijd van de raamovereenkomst.