See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Achizitie Strung CNC cu 2 universale - 2 bucati
Description: Incheierea de catre S. Fabrica de Arme Cugir S.A. a unui contract de furnizare pentru 2 bucati Strung CNC cu 2 universale ( cod CPV 42621100-6 ) cuprinse in Planul de achizitii pe anul 2025, destinate inlocuirii partiale a utilajelor existente si pe aceasta cale, modernizarii productiei si cresterii productivitatii, reducerii rebuturilor si imbunatatirii calitatii produselor precum si instalarea si instruirea personalului minim asupra operarii si intretinerii utilajelor.
Internal identifier: 16368506_2025_PAAPD1574645
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42621100 CNC lathe
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: 2 bucati Strung CNC cu 2 universale
Internal identifier: 1