207395-2026 - Competition
Poland – Medical consumables – Dzierżawa wyposażania oraz dostawa odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej (LDDL): Laboratorium Analityczne (LA) oraz w Oddziałach Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dzierżawa wyposażania oraz dostawa odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej (LDDL): Laboratorium Analityczne (LA) oraz w Oddziałach Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
Description: Zamówienie obejmuje: dzierżawę wyposażenia oraz dostawę odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu równowagi kwasowo-zasadowej w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej (LDDL): Laboratorium Analityczne (LA) oraz w Oddziałach Szpitalnych Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej, dzierżawę wyposażenia oraz dostawę odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu Analityki Ogólnej w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej (LDDL), dzierżawę wyposażenia oraz dostawę odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu hematologii w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej (LDDL), dzierżawę wyposażenia oraz dostawę odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu koagulologii w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej (LDDL), dzierżawę wyposażenia oraz dostawę odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii wraz z dostosowaniem pomieszczenia pracowni oraz modernizacją sieci okablowania strukturalnego oraz LPD w obrębie Działu Diagnostyki Laboratoryjnej, z podziałem na 5 Pakietów.
Internal identifier: ZP/PN/81/12/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33124100 Diagnostic devices, 38434000 Analysers, 42931100 Laboratory centrifuges and accessories, 33696500 Laboratory reagents, 32424000 Network infrastructure, 45300000 Building installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dzierżawa wyposażenia oraz dostawa odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu równowagi kwasowo-zasadowej w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej (LDDL): Laboratorium Analityczne (LA) oraz w Oddziałach Szpitalnych Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
Description: Dzierżawa wyposażenia oraz dostawa odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu równowagi kwasowo-zasadowej w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej (LDDL): Laboratorium Analityczne (LA) oraz w Oddziałach Szpitalnych Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
Internal identifier: Pakiet Nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Dzierżawa wyposażenia oraz dostawa odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu Analityki Ogólnej w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej (LDDL)
Description: Dzierżawa wyposażenia oraz dostawa odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu Analityki Ogólnej w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej (LDDL)
Internal identifier: Pakiet Nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Dzierżawa wyposażenia oraz dostawa odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu hematologii w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej (LDDL)
Description: Dzierżawa wyposażenia oraz dostawa odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu hematologii w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej (LDDL)
Internal identifier: Pakiet Nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Dzierżawa wyposażenia oraz dostawa odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu koagulologii w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej (LDDL)
Description: Dzierżawa wyposażenia oraz dostawa odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu koagulologii w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej (LDDL)
Internal identifier: Pakiet Nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Dzierżawa wyposażenia oraz dostawa odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii wraz z dostosowaniem pomieszczenia pracowni oraz modernizacją sieci okablowania strukturalnego oraz LPD w obrębie Działu Diagnostyki Laboratoryjnej
Description: Dzierżawa wyposażenia oraz dostawa odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii wraz z dostosowaniem pomieszczenia pracowni oraz modernizacją sieci okablowania strukturalnego oraz LPD w obrębie Działu Diagnostyki Laboratoryjnej
Internal identifier: Pakiet Nr 5