See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Furnizare substante pentru tratarea apei potabile
Description: Furnizare substanțe pentru tratarea apei potabile, permanganat de potasiu - produs granulat, sub forma solida cu formula KMnO4 , destinat tratării apei și clorhidrat de aluminiu, cu formula Al2(OH)5Cl, folosit în procesul de tratare a apei pentru potabilizare . Numar zile pana la care se pot solicita clarificari : 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Termenul limita pana la care entitatea contractant transmite raspunsul la clarificarile solicitate : 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor
Internal identifier: 43
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24314100 Potassium permanganate
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Furnizare substanțe pentru tratarea apei potabile, Permanganat de potasiu - produs granulat, sub forma solida, cu formula KMnO4 destinat tratării apei in cantitate de 36 tone și clorhidrat de aluminiu, cu formula Al2(OH)5Cl, folosit în procesul de tratare a apei pentru potabilizare in cantitate de 1360 tone .
Internal identifier: 1