21005-2026 - Result
Latvia – Sports goods and equipment – Sporta preču un apģērbu iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Daugavpils Futbola skola” un “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleSporta preču un apģērbu iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Daugavpils Futbola skola” un “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
DescriptionSporta preču un apģērbu iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Daugavpils Futbola skola” un “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Internal identifierDVP2025/123
Type of procedureOpen
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 37400000 Sports goods and equipment
Additional classification (cpv): 31711200 Electronic scoreboards, 37411120 Skis, 37411110 Ski boots, 35331000 Ammunition for firearms and warfare, 37462400 Trapshooting equipment, 35300000 Weapons, ammunition and associated parts, 37411210 Hockey pucks, 37411200 Skating and ice hockey equipment, 18523000 Stopwatches, 34522600 Rowing boats, 37421000 Gymnasium mats, 37451700 Soccer balls
5. Lot
LotLOT-0007
TitleAirēšanas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām