211078-2024 - Competition
Netherlands – Supply services of domestic help personnel – Gemeente Leusden - Open house Tussentijdse aanmeldingen Maatwerkvoorziening Hulp bij het huishouden en Algemene voorziening Ondersteuning thuis
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Gemeente Leusden - Open house Tussentijdse aanmeldingen Maatwerkvoorziening Hulp bij het huishouden en Algemene voorziening Ondersteuning thuis
Description: Gemeente Leusden is voornemens om overeenkomsten met betrekking tot Maatwerkvoorziening Hulp bij het Huishouden (hierna ook MW-HH) en Algemene Voorziening Ondersteuning Thuis’ (hierna AV Ondersteuning Thuis) aan te gaan met alle aanbieders (‘Open house’) die geïnteresseerd, geschikt én in staat en bereid zijn de betreffende overeenkomst uit te voeren volgens de door de gemeente Leusden (Opdrachtgever) daartoe gestelde voorwaarden en eisen. -
Internal identifier: IBMN-2021-LEU-KB-001 / IBMN-2021-LEU-KB-002
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: De Aanmeldingsprocedure vindt plaats volgens een procedure die openbaar (voor ieder toegankelijk) wordt aangekondigd, waardoor Aanbieders in de gelegenheid worden gesteld om een Verzoek te doen. Het Verzoek wordt onder meer gedaan door (invulling en ondertekening van) het als bijlage 4 aan het Aanmeldingsdocument gehechte Aanmeldingsformulier in te dienen. Aanmelden en opvragen van de documenten is mogelijk via kenniscentrum@ibmn.eu
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79622000 Supply services of domestic help personnel
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Description: -
Internal identifier: 1