211985-2020 - ResultRomania-Bucharest: Road barriers
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Achiziția și transpl. parap. def. (elemente metalice) și a atenuatorilor de impact necesare DN și autostrăzilor aflate în administrarea CNAIR S.A. lot 1, 2, 3, 4, 5, 6
II.1.2.
Main CPV code
34928110 Road barriers
II.1.4.
Short description
Acord-cadru „Achizitia si transportul parapetelor deformabile (elemente metalice) si a atenuatorilor de impact necesare drumurilor nationale si autostrazilor aflate în administrarea CNAIR – S.A.
Loturile:
— nr. 1 – parapete nivel protectie H1 si H2, latime lucru W2;
— nr. 2 – parapete nivel protectie H1 si H2, latime lucru W3;
— nr. 3 – parapete nivel protectie H1 si H2, latime lucru W4;
— nr. 4 – parapete nivel protectie H3, latime lucru W4;
— nr. 5 – parapete nivel protectie H4b, latime lucru W2, W3, W4;
— nr. 6 – atenuatori de impact".
Cantitatile minime si maxime estimate pe durata acordurilor-cadru, precum si pentru fiecare contract subsecvent (anul I, anul II, anul III, anul IV) sunt conform anexei la caietul de sarcini pentru fiecare lot in parte.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Acord cadru,, Achizitia ?i transportul parapetelor deformabile (elemente metalice) ?i a atenuatorilor de impact necesare drumurilor na?ionale ?i autostrazilor aflate în administrarea C.N.A.I.R.-S.A.”
Lot No: 1
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Lot 1: Parapete nivel protec?ie H1 ?i H2, la?ime lucru W2, conform specificatiilor si cantitatilor din Caietul de sarcini.
Lot No: 2
Lot 2: Parapete nivel protec?ie H1 ?i H2, la?ime lucru W3, conform specificatiilor si cantitatilor din Caietul de sarcini.
Lot No: 3
Lot 3: Parapete nivel protec?ie H1 ?i H2, la?ime lucru W4, conform specificatiilor si cantitatilor din Caietul de sarcini.
Lot No: 4
Lot 4: Parapete nivel protec?ie H3, la?ime lucru W4, conform specificatiilor si cantitatilor din Caietul de sarcini.
Lot No: 5
Lot 5: Parapete nivel protec?ie H4b, la?ime lucru W2, W3, W4, conform specificatiilor si cantitatilor din Caietul de sarcini.
Lot No: 6
Lot 6: Atenuatori de impact conform specificatiilor si cantitatilor din Caietul de sarcini.