See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Analiza complexa a probelor de carota mecanica
Description: Analiza complexa a probelor de carota mecanica, conform specificațiilor caietului de sarcini. Entitatea contractantă va răspunde in mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări/informații suplimentare in a 11 zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Internal identifier: 14056826/2023/RGZ_006.SED
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71351300 Micropalaeontological analysis services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Obiectul procedurii il constituie achizitia unor servicii de analiza complexa a probelor de carota mecanica conform specificațiilor caietului de sarcini.
Internal identifier: 1