214572-2026 - Result
Netherlands – Project-management services other than for construction work – Concurrentiegerichte dialoog voor het Datateam operationele stuurinformatie ten behoeve van het Programma “Meten en Verbeteren CO2 -emissies”
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Concurrentiegerichte dialoog voor het Datateam operationele stuurinformatie ten behoeve van het Programma “Meten en Verbeteren CO2 -emissies”
Description: Stichting Connekt treedt in opdracht van IenW in deze procedure op als Aanbestedende dienst. Voor het programma Meten en Verbeteren CO2-emissies zijn wij op zoek naar partijen die hun eigen kennis en creativiteit willen benutten om tot een oplossing te komen die optimaal aansluit bij de behoeften van de aanbestedende dienst. EUR 4.200.000,-
Type of procedure: Competitive dialogue
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79421000 Project-management services other than for construction work
Additional classification (cpv): 72300000 Data services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Datateam operationele stuurinformatie
Description: Deze aanbesteding is voor de rol van Datateam operationele stuurinformatie in stap 2 en A. De rol van het datateam in stap 2 en A is het toevoegen van nieuwe operationele informatie voor analyse. In stap 2 gaat het om data voor CPI per rit en de CO2 per zending. In stap A om de aanvullende informatie voor LPI per rit en inzet voertuigcapaciteit voor zending. EUR 4.200.000
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 79421100 Project-supervision services other than for construction work
Additional classification (cpv): 72320000 Database services
Options:
Description of the options: mogelijkheid verlenging van 2x met 1 jaar