215622-2024 - Competition
Netherlands – Supply services of domestic help personnel – Gemeenten Woudenberg, Baarn en Bunschoten - Open house Tussentijdse aanmeldingen Hulp bij het huishouden
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Gemeenten Woudenberg, Baarn en Bunschoten - Open house Tussentijdse aanmeldingen Hulp bij het huishouden
Description: Gemeenten Baarn, Bunschoten en Woudenberg zijn voornemens om overeenkomsten met betrekking tot hulp bij het huishouden aan te gaan met alle aanbieders (‘Open house’) die geïnteresseerd, geschikt, en in staat en bereid zijn de betreffende overeenkomst uit te voeren volgens de door de gemeenten Baarn, Bunschoten en Woudenberg (Opdrachtgever) daartoe gestelde voorwaarden en eisen. -
Internal identifier: IBMN-2019-WOU-KB-001
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Dit betreft een reeds gestarte Open house procedure die is verhuist van het platform Aanbestedingskalender naar TenderNed. Tussentijds aanmelden is tweemaal per jaar mogelijk in de maanden januari en juli voor het eerst in 2021. Uiterlijk op 31 januari of uiterlijk op 31 juli van dat jaar dient u de gegevens aan te leveren zoals beschreven in hoofdstuk 4 van dit aanmeldingsdocument. Anders dan beschreven in hoofdstuk 4 dient geïnteresseerde bij tussentijds aanmelden als volgt per mail contact op te nemen: - Voor inschrijving Perceel 1 (Baarn), dient geïnteresseerde per mail contact op te nemen via kenniscentrum@IBMN.nl en gemeente@Baarn.nl onder vermelding van tussentijds aanmelden hulp bij het huishouden; - Voor inschrijving Perceel 2 (Bunschoten), dient geïnteresseerde per mail contact op te nemen via kenniscentrum@IBMN.nl en door het Contactformulier in te vullen via de site www.bunschoten.nl/openingstijden-en-contact onder vermelding van tussentijds aanmelden hulp bij het huishouden; - Voor inschrijving Perceel 3 (Woudenberg), dient geïnteresseerde per mail contact op te nemen via kenniscentrum@IBMN.nl en info@Woudenberg.nl onder vermelding van tussentijds aanmelden hulp bij het huishouden. Na voorgaand mailcontact wordt verder door IBMN of door de betreffende gemeente afgestemd hoe geïnteresseerde zich in kan schrijven.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79622000 Supply services of domestic help personnel
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Description: -
Internal identifier: 1