216924-2024 - Competition
Netherlands – Supply services of domestic help personnel – Gemeente Scherpenzeel - Open house Tussentijdse aanmeldingen Hulp bij het huishouden
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Gemeente Scherpenzeel - Open house Tussentijdse aanmeldingen Hulp bij het huishouden
Description: Gemeente Scherpenzeel is voornemens om overeenkomsten met betrekking tot hulp bij het huishouden aan te gaan met alle aanbieders (‘Open house’) die geïnteresseerd, geschikt, en in staat en bereid zijn de betreffende overeenkomst uit te voeren volgens de door de gemeente Scherpenzeel (Opdrachtgever) daartoe gestelde voorwaarden en eisen. -
Internal identifier: IBMN-2019-SCH-KB-001
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: De Aanmeldingsprocedure vindt plaats volgens een procedure die openbaar (voor ieder toegankelijk) wordt aangekondigd, waardoor Aanbieders in de gelegenheid worden gesteld om een Verzoek te doen. Het Verzoek wordt onder meer gedaan door (invulling en ondertekening van) het als bijlage 4 aan dit Aanmeldingsdocument gehechte Aanmeldingsformulier. Aanmelden en opvragen van de documenten is mogelijk via kenniscentrum@ibmn.eu en secretariaat@Scherpenzeel.nl onder vermelding van tussentijds aanmelden hulp bij het huishouden.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79622000 Supply services of domestic help personnel
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Description: -
Internal identifier: 1