21728-2026 - Result
Czechia – Parts of military vehicles – Náhradní díly na T-815
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleNáhradní díly na T-815
DescriptionPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky náhradních dílů (ND) pro techniku na podvozku T-815 užívanou v resortu Ministerstva obrany podle podmínek uvedených v rámcové dohodě, na základě které budou zadávány jednotlivé objednávky - výzvy k podání nabídky podle aktuálních potřeb zadavatele. Rámcová dohoda byla uzavřena s jedním účastníkem zadávacího řízení. Výzvy k poskytnutí plnění uzavřené ve 4. čtvrtletí 2025 na základě rámcové dohody č. 24106000261.
Previous notice706190-2023
Type of procedureRestricted
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 35420000 Parts of military vehicles
5. Lot
LotLOT-0002
DescriptionPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky náhradních dílů (ND) pro techniku na podvozku T-815 užívanou v resortu Ministerstva obrany podle podmínek uvedených v rámcové dohodě, na základě které budou zadávány jednotlivé objednávky - výzvy k podání nabídky podle aktuálních potřeb zadavatele. Rámcová dohoda byla uzavřena s jedním účastníkem zadávacího řízení. Výzvy k poskytnutí plnění uzavřené ve 2. čtvrtletí 2025 na základě rámcové dohody č. 24106000261.
Internal identifierčj. MO 1071590/2024-551200