See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ACORD CADRU FURNIZARE MEDICAMENTE - TISAGENLECLEUCEL
Description: ACORD CADRU FURNIZARE TISAGENLECLEUCEL - 48 LUNI: 1. DENUMIRE PRODUS DCI: TISAGENLECLEUCEL 2. DESCRIERE: DISPERSIE PERF. 1 pana la 3 pungi de perfuzare (in fuctie de pacient) 3. CANTITATE MINIMA ACORD CADRU : 2 BUCATI 4. CANTITATE MAXIMA ACORD CADRU : 57 BUCATI 5 .CANTITATE MINIMA CONTRACT SUBSECVENT: 1 BUCATI 6. CANTITATE MAXIMA CEL MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT ESTIMAT: 2 BUCATI 7. VALOARE MINIMA ESTIMATA ACORD CADRU : 2.706.112,00 LEI FARA TVA 8. VALOARE MAXIMA ESTIMATA ACORD CADRU : 77.124.192,00 LEI FARA TVA 9. VALOARE MINIMA CONTRACT SUBSECVENT: 1.353.056,00 LEI FARA TVA 10. VALOARE MAXIMA ESTIMATA CEL MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT:2.706.112,00 LEI FARA TVA
Internal identifier: 29067408_2023_PAAPD1435863
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33652100 Antineoplastic agents
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: ACORD CADRU FURNIZARE TISAGENLECLEUCEL - 48 LUNI: Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 16
Internal identifier: 1