219726-2022 - ResultRomania-București: Repair and maintenance services for non-electrical machinery
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
LN3 – Reparatii cu demontare Turbina cu abur tip SKODA din cadrul Centralei cu Ciclu Combinat – CTE Bucuresti Vest cu inlocuire componente neconforme
Reference number: 52/2022
II.1.2.
Main CPV code
50531000 Repair and maintenance services for non-electrical machinery
II.1.4.
Short description
LN3 – Reparatii cu demontare Turbina cu abur tip SKODA din cadrul Centralei cu Ciclu Combinat – CTE Bucuresti Vest cu inlocuire componente neconforme – detalii in caietul de sarcini.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 15.
Entitatea contractanta va raspunde solicitarilor formulate de posibilii ofertanti in termenul stabilit anterior - in a 10-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement