2208-2026 - Result
Poland – Laboratory furniture – Branżowe Centrum Umiejętności w Krakowie w dziedzinie Pożarnictwo - Przebudowa budynku nr 13 Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie – wyposażenie pomieszczeń
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleBranżowe Centrum Umiejętności w Krakowie w dziedzinie Pożarnictwo - Przebudowa budynku nr 13 Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie – wyposażenie pomieszczeń
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Krakowie w dziedzinie Pożarnictwo - Przebudowa budynku nr 13 Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie – wyposażenie pomieszczeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.1-1.26. Opis przedmiotu zamówienia w oddzielnym pliku dostępny na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://sapsp.ezamawiajacy.pl Postępowanie podzielone jest na części: Część 1 Wyposażenie pracowni w meble szkolne dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 2 Wyposażenie pracowni dydaktycznych w zestawy i akcesoria komputerowe dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 3 Wyposażenie pracowni dydaktycznej - lingwistyczno-informatycznej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 4 Wyposażenie pracowni dydaktycznej - mechaniki dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 5 Wyposażenie pracowni dydaktycznej - profilaktyki dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 6 Wyposażenie pracowni w zestaw do testowania elementów SSP dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 7 Wyposażenie pracowni w sprzęt pilarza dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 8 Wyposażenie pracowni dydaktycznej - sprzętu silnikowego i ratownictwa technicznego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 9 Wyposażenie pracowni dydaktycznej – armatury gaśniczej i środków ochrony indywidualnej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 10 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - środki dydaktyczne oświetlenia awaryjnego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 11 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego - dostawa zbieracza olejowego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 12 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa kontenera IBC antystatycznego oraz wyłapujących wanien dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 13 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa pomp, zbiorników, węży oraz narzędzi dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 14 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa pompy beczkowej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 15 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa pompy wirnikowej do substancji niebezpiecznych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 16 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa zestawu do pobierania próbek substancji dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 17 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa dygestorium dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 18 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – dostawa testerów temperatury zapłonu dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 19 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – stanowisko do badania minimalnej temperatury zapłonu dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 20 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – dostawa aparatu do oznaczania temperatury zapłonu dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 21 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – dostawa aparatu do badania palności dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 22 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – stanowisko do badania reakcji na ogień dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 23 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – dostawa mikroskopów dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 24 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania oraz środków gaśniczych – dostawa stołów z elektryczną regulacją wysokości dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 25 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania oraz środków gaśniczych – dostawa dygestorium dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Część 26 Wyposażenie pracowni dydaktycznych - środków gaśniczych – dostawa tensjometru siłowego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.
Previous notice705785-2025
Internal identifierWK.2371.3.2025
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39180000 Laboratory furniture
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 30237000 Parts, accessories and supplies for computers, 39160000 School furniture, 48740000 Foreign language translation software package, 38300000 Measuring instruments, 38500000 Checking and testing apparatus, 38400000 Instruments for checking physical characteristics, 39100000 Furniture, 44423400 Signs and related items, 35113400 Protective and safety clothing, 43812000 Sawing equipment, 44510000 Tools, 42120000 Pumps and compressors, 38500000 Checking and testing apparatus, 42122130 Water pumps, 38420000 Instruments for measuring flow, level and pressure of liquids and gases, 44610000 Tanks, reservoirs, containers and pressure vessels, 42122500 Laboratory pumps and accessories, 38510000 Microscopes
5. Lot
LotLOT-0003
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznej - lingwistyczno-informatycznej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznej - lingwistyczno-informatycznej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.3.
Internal identifierCzęść 3
Main classification (cpv): 48740000 Foreign language translation software package
Additional classification (cpv): 30237000 Parts, accessories and supplies for computers
LotLOT-0004
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznej - mechaniki dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznej - mechaniki dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.4.
Internal identifierCzęść 4
Main classification (cpv): 38400000 Instruments for checking physical characteristics
Additional classification (cpv): 38300000 Measuring instruments, 39100000 Furniture
LotLOT-0005
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznej - profilaktyki dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznej - profilaktyki dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.5.
Internal identifierCzęść 5
Additional classification (cpv): 44423400 Signs and related items, 38400000 Instruments for checking physical characteristics
LotLOT-0008
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznej - sprzętu silnikowego i ratownictwa technicznego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznej - sprzętu silnikowego i ratownictwa technicznego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.8
Internal identifierCzęść 8
Additional classification (cpv): 44510000 Tools, 42120000 Pumps and compressors
LotLOT-0009
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznej - armatury gaśniczej i środków ochrony indywidualnej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznej - armatury gaśniczej i środków ochrony indywidualnej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.9
Internal identifierCzęść 9
Main classification (cpv): 38300000 Measuring instruments
Additional classification (cpv): 38400000 Instruments for checking physical characteristics, 38500000 Checking and testing apparatus, 42122130 Water pumps, 38420000 Instruments for measuring flow, level and pressure of liquids and gases
LotLOT-0010
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznych - środki dydaktyczne oświetlenia awaryjnego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - środki dydaktyczne oświetlenia awaryjnego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.10.
Internal identifierCzęść 10
Main classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
Additional classification (cpv): 38300000 Measuring instruments, 44510000 Tools, 39180000 Laboratory furniture, 35113400 Protective and safety clothing
LotLOT-0011
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego - dostawa zbieracza olejowego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego - dostawa zbieracza olejowego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.11.
Internal identifierCzęść 11
Main classification (cpv): 44610000 Tanks, reservoirs, containers and pressure vessels
LotLOT-0012
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa kontenera IBC antystatycznego oraz wyłapujących wanien dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa kontenera IBC antystatycznego oraz wyłapujących wanien dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.12.
Internal identifierCzęść 12
LotLOT-0013
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa pomp, zbiorników, węży oraz narzędzi dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa pomp, zbiorników, węży oraz narzędzi dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.13.
Internal identifierCzęść 13
Main classification (cpv): 42122500 Laboratory pumps and accessories
Additional classification (cpv): 44510000 Tools
LotLOT-0014
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa pompy beczkowej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa pompy beczkowej dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.14.
Internal identifierCzęść 14
LotLOT-0015
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa pompy wirnikowej do substancji niebezpiecznych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa pompy wirnikowej do substancji niebezpiecznych dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.15.
Internal identifierCzęść 15
LotLOT-0016
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa zestawu do pobierania próbek substancji dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa zestawu do pobierania próbek substancji dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.16.
Internal identifierCzęść 16
LotLOT-0017
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa dygestorium dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - ratownictwa chemiczno-ekologicznego – dostawa dygestorium dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.17.
Internal identifierCzęść 17
LotLOT-0019
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – stanowisko do badania minimalnej temperatury zapłonu dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – stanowisko do badania minimalnej temperatury zapłonu dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.19.
Internal identifierCzęść 19
LotLOT-0020
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – dostawa aparatu do oznaczania temperatury zapłonu dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – dostawa aparatu do oznaczania temperatury zapłonu dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.20.
Internal identifierCzęść 20
Additional classification (cpv): 38400000 Instruments for checking physical characteristics
LotLOT-0021
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – dostawa aparatu do badania palności dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – dostawa aparatu do badania palności dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.21.
Internal identifierCzęść 21
LotLOT-0022
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – stanowisko do badania reakcji na ogień dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania – stanowisko do badania reakcji na ogień dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.22.
Internal identifierCzęść 22
LotLOT-0026
TitleWyposażenie pracowni dydaktycznych - środków gaśniczych – dostawa tensjometru siłowego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - środków gaśniczych – dostawa tensjometru siłowego dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.26.
Internal identifierCzęść 26