221478-2024 - Result
Netherlands – Cleaning and sanitation services – Schoonmaak- en glasbewassingsdienstverlening gemeente Midden-Delfland
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaak- en glasbewassingsdienstverlening gemeente Midden-Delfland
Description: Het resultaat wat met deze aanbestedingsprocedure behaald dient te worden is enerzijds het komen tot een overeenkomst waarbij een efficiënte en effectieve uitvoering van schoonmaakdiensten wordt gewaarborgd, met het oog op onder andere de schoonmaak van vloeren, sanitaire ruimtes, algemene ruimtes en kantoorruimtes in het gemeentehuis van gemeente Midden-Delfland (perceel 1). Anderzijds is het resultaat een overeenkomst voor het waarborgen van een efficiënte en effectieve uitvoering van de glasbewassing bij het gemeentehuis van de gemeente Midden-Delfland en de gemeentewerf (perceel 2). - De raming van de opdracht van perceel 1 Schoonmaakdienstverlening betreft voor vier jaar € 360.000,-. - De raming van de opdracht van perceel 2 Glasbewassingsdienstverlening betreft voor vier jaar € 80.000,-.
Internal identifier: TN445875/AO
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
Additional classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services, 90919200 Office cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 Schoonmaakdienstverlening
Description: Zie voor een toelichting de aanbestedingsdocumenten. De raming van de opdracht van perceel 1 betreft voor vier jaar € 360.000,-.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 90919200 Office cleaning services
Options:
Description of the options: De contractduur voor beide percelen is vier (4) jaar met de optie van twee (2) verlengingen van één (1) jaar. De totale duur van de overeenkomst komt daarmee op zes (6) jaar (4+1+1).
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 Glasbewassingsdienstverlening
Description: Zie voor een toelichting de aanbestedingsdocumenten. De raming van de opdracht van perceel 2 betreft voor vier jaar € 80.000,-.
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services