221919-2024 - Result
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Raamovereenkomst inhuur ICT- Professionals t.b.v. het Centraal Justitieel Incassobureau
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst inhuur ICT- Professionals t.b.v. het Centraal Justitieel Incassobureau
Description: De dienstverlening betreft het aan het CJIB ter beschikking stellen van ICT-Professionals op inhuurbasis, waarbij medewerkers werkzaamheden of prestaties verrichten ten behoeve van bovengenoemd ministerie/dienst zonder dat er een arbeidsovereenkomst door welke oorzaak dan ook tussen de medewerker en Opdrachtgever tot stand komt. De opdracht betreft zeven Raamovereenkomsten voor een periode van vier jaar. Geraamde omvang voor alle zeven Raamovereenkomsten gezamenlijk: 2.250.000 uren. De maximale omvang voor alle zeven Raamovereenkomsten gezamenlijk: 2.500.000 uren.
Internal identifier: 202306034
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: ICT Inhuur ICT professionals regulier
Description: Aan deelnemers tijdelijk ter beschikking stellen van ICT professionals op inhuurbasis voor alle in het kwaliteitsraamwerk IV genoemde kwaliteitenprofielen zonder dat van rechtswege een arbeidsovereenkomst tussen de ICT professional of deelnemer of opdrachtnemer als gevolg van een nadere overeenkomst.
Internal identifier: 1