221928-2019 - ResultRomania-Bucharest: Security-type printed matter
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Furnizare imprimate nefalsificabile constând în lozuri instant răzuibile
Reference number: 12397185201819
II.1.2.
Main CPV code
22450000 Security-type printed matter
II.1.4.
Short description
Furnizare imprimate nefalsificabile constand in lozuri instant razuibile.
Numarul zilelor pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde la clarificari cu 10 zile inaintea termenului limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde doar la solicitările de clarificări adresate de catre operatorii economici până la termenul limită stabilit.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Furnizarea de „imprimate nefalsificabile constand in lozuri instant razuibile”, in conformitate cu cerintele prevazute in caietul de sarcini.