2. Procedure
Procedure
Title: Implementace ETCS Regional Ejpovice – Radnice
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je výstavba dálkově ovládaného zjednodušeného zabezpečovacího zařízení včetně traťové části ETCS STOP ve variantě D3. Předmětem veřejné zakázky je rovněž poskytnutí souvisejících projektových činností, a to zpracování projektové dokumentace stavby. Projektovou dokumentací stavby se rozumí projektová dokumentace stavby dle interního předpisu zadavatele směrnice SŽ SM011 Dokumentace staveb Správy železnic, státní organizace a dle přílohy č. 1 a č. 3 vyhlášky č. 227/2024 Sb., o rozsahu a obsahu projektové dokumentace staveb dopravní infrastruktury v kompletním rozsahu určující stavbu do technických, ekonomických a architektonických podrobností, které jsou jednoznačně vymezeny předmětem veřejné zakázky dle zadávací dokumentace. Projektová dokumentace bude určovat hmotové, materiálové, stavebnětechnické, technologické, dispoziční a provozní vlastnosti díla a jakost zohledňující vliv stavby na životní prostředí a umožňovat vyhotovení soupisu prací s výkazem výměr, podrobného položkového rozpočtu jednotlivých objektů stavební části (SO) a objektů technických a technologických zařízení (PS) a souhrnného rozpočtu jako podkladů pro dílčí fakturaci v průběhu realizace stavby. Projektová dokumentace bude respektovat schválený Záměr projektu a zjednodušenou dokumentaci ve stupni 2, včetně schválených investičních nákladů. Součástí projektových prací jsou veškeré činnosti a doklady zajišťující komplexní veřejnoprávní projednání, projednání s vlastníky dotčených nemovitých věcí a zajištění všech potřebných podkladů a certifikátů nutných k vydání povolení stavby (je-li pro plnění veřejné zakázky potřebné), a to na základě plné moci objednatele. Součástí činnosti zhotovitele je i výkon dozoru projektanta ve smyslu zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů. Zhotovitel v rámci zpracování projektové dokumentace zajistí zpracování podkladů pro realizaci stavby v potřebném množství a podobě. Zhotovitel stavby zajistí zpracování žádostí o potřebné povolení záměru a zajistí jeho vydání, je-li pro plnění veřejné zakázky potřebné. Předmětem této veřejné zakázky je i poskytnutí součinnosti týkající se Díla či jeho částí, a to po dobu trvání Smlouvy o poskytování součinnosti, přičemž částí Díla se rozumí (nikoli však výhradně) zabezpečovací zařízení, provozní aplikace s vazbou na zabezpečovací zařízení (dále také jen „Zařízení“), a to pro případné budoucí potřeby zadavatele navázat na dodanou část Díla dalším Zařízením jiného zhotovitele/výrobce. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ ve Smlouvě o poskytování součinnosti vyhrazuje, že za podmínek v této smlouvě uvedených není povinen vyzvat dodavatele k jejímu plnění, v případě, že takové plnění bude pro zadavatele nepotřebné, případně není povinen vyzvat k plnění v plném rozsahu Man-days, pokud to nebude pro naplnění účelu této smlouvy z hlediska rozsahu Součinnosti potřebné. Zadavatel si dále vyhrazuje právo valorizovat smluvní cenu sjednanou ve Smlouvě o poskytování součinnosti, a to za podmínek a způsobem stanovenými v článku 5.3 a násl. této smlouvy.
Internal identifier: 7952/2025-SŽ-SSZ-OVZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45314000 Installation of telecommunications equipment
Additional classification (cpv): 32570000 Communications equipment, 35121000 Security equipment, 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si ve Smlouvě o poskytování součinnosti vyhrazuje, že za podmínek v této smlouvě uvedených není povinen vyzvat dodavatele k jejímu plnění, v případě, že takové plnění bude pro zadavatele nepotřebné, případně není povinen vyzvat k plnění v plném rozsahu Man-days, pokud to nebude pro naplnění účelu této smlouvy z hlediska rozsahu Součinnosti potřebné. Zadavatel si dále vyhrazuje právo valorizovat smluvní cenu sjednanou ve Smlouvě o poskytování součinnosti, a to za podmínek a způsobem stanovenými v článku 5.3 a násl. této smlouvy.