See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup sprzętu wysokospecjalistycznego do pracowni kształcenia praktycznego w PANS w Koszalinie
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu wysokospecjalistycznego do pracowni kształcenia praktycznego w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Koszalinie: 1) Egzoszkielet wspomagany do reedukacji chodu z funkcją elektrostymulacji - 1 szt. 2) Symulator wysokiej wierności czynności pielęgniarskich - 1 szt. 3) Fantom bariatryczny - 1 szt. 4) Zaawansowany fantom geriatryczny z osłuchiwaniem - 1 szt. 5) Zaawansowany fantom pielęgnacyjny młody dorosły / dorosły z osłuchiwaniem - 1 szt.
Previous notice: 714571-2025
Internal identifier: 6/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33150000 Radiotherapy, mechanotherapy, electrotherapy and physical therapy devices
Additional classification (cpv): 35112100 Emergency training dolls
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Egzoszkielet wspomagany do reedukacji chodu z funkcją elektrostymulacji
Description: Przedmiotem zamówienia jest egzoszkielet wspomagany do reedukacji chodu z funkcją elektrostymulacji - narzędzie do rehabilitacji, które umożliwia trening chodu oraz umożliwia wykonywanie wielu aktywności wyprzedzających sam chód, tj.: przenoszenie masy ciała pomiędzy stronami, kroki do boku, chodzenie do tyłu oraz wykonywanie przysiadów. (1 szt.). Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2(a) do SWZ.
Internal identifier: Część nr 1
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0002
Title: Symulator wysokiej wierności czynności pielęgniarskich
Description: Przedmiotem zamówienia jest symulator pielęgniarski z pełnym osprzętem plus dodatkowo ze nakładana skórą osoby starszej mężczyzny, kobiety; osoby dorosłej mężczyzna, fantom brzucha ciężarnej, nakładka symulująca obrzęk kończyn dolnych oraz maski anafilaksji i udaru. (1 szt.). Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2(b) do SWZ.
Internal identifier: Część nr 2
Main classification (cpv): 35112100 Emergency training dolls
Lot: LOT-0003
Title: Fantom bariatryczny
Description: Przedmiotem zamówienia jest fantom bariatryczny w komplecie z ranami odleżynowymi, zainfekowanymi, pooperacyjnymi, zanieczyszczonymi. (1 szt.). Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2(c) do SWZ.
Internal identifier: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Zaawansowany fantom geriatryczny z osłuchiwaniem
Description: Przedmiotem zamówienia jest fantom geriatryczny z osłuchiwaniem oraz dodatkowo zestaw nakładek symulujących obrzęk kończyn dolnych. (1 szt.). Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2(d) do SWZ.
Internal identifier: Część nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Zaawansowany fantom pielęgnacyjny młody dorosły / dorosły z osłuchiwaniem
Description: Przedmiotem zamówienia jest fantom młody dorosły z osłuchiwaniem oraz dodatkowo nakładany brzuch ciężarnej. (1 szt.). Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2(e) do SWZ.
Internal identifier: Część nr 5