Description of the procurement
Ob. ctr. il repr. fin. lucr. de reab. a tr. DN 76, Varfurile-Stei, km 69+350-km 102+660, lucr. ramase de exec. urm. rezil. ctr. 5R12 reabilit. DN 76, Varfurile-Stei, km 69+350-km 102+660. Lucr. vor fi exec. cf. ctr. de lucrari.
Cf. prev. ctr. – HG nr. 1/2018, event. modif. care pot interv. in per. de derulare a ctr. se refera la urm., fara a se limita la ac.:
2. schimb. den. şi/sau a formei de org. a soc., schimb. care nu atrag. crearea unei pj. noi;
5. ale. cotelor, poz. şi/sau dimens. unei părţi din lucrare/i;