See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Cyfrowa Transformacja Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej - II część
Description: Przedmiotem zamówienia jest – Cyfrowa Transformacja Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej – część II. W ramach drugiej części modernizacji infrastruktury IT zostaną wykonane dostawy, prace integracyjne, rekonfiguracyjne w zakresie: 1. Rozbudowa Systemów medycznych; 2. Rozbudowa oprogramowania do zarządzania oraz nadzoru stacji komputerowych; 3. Rozbudowa oprogramowania do produkcji cytostatyków oraz planowania leczenia pacjentów onkologicznych; 4. Integracja systemu VNA/PACS Zamawiającego z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia; 5. Dostawa i wdrożenie sieciowego systemu analizatorów przyłóżkowych typu POCT z integracją z systemem HIS; 6. Rozbudowa infrastruktury pocztowej o mechanizmy MFA oraz system ochrony klasy Enterprise;
Internal identifier: DZP.271.11.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 72268000 Software supply services
Additional classification (cpv): 72262000 Software development services, 72267000 Software maintenance and repair services, 72230000 Custom software development services, 72263000 Software implementation services, 72212732 Data security software development services, 48180000 Medical software package, 48814400 Clinical information system, 48814200 Patient-administration system, 48460000 Analytical, scientific, mathematical or forecasting software package, 33124110 Diagnostic systems, 38434000 Analysers, 48730000 Security software package, 48732000 Data security software package, 48218000 License management software package, 48517000 IT software package, 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 1 - Cyfrowa Transformacja Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej
Description: Zadanie nr 1 - Rozbudowa Systemów medycznych
Internal identifier: DZP.271.11.2026 zadanie nr 1
Additional classification (cpv): 72262000 Software development services, 48180000 Medical software package
Lot: LOT-0004
Title: zadanie nr 2 - Cyfrowa Transformacja Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej
Description: Zadanie nr 2 – Rozbudowa oprogramowania do zarządzania oraz nadzoru stacji komputerowych
Internal identifier: DZP.271.11.2026 zadanie nr 2
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48218000 License management software package
Additional classification (cpv): 48517000 IT software package, 72260000 Software-related services
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 3 - Cyfrowa Transformacja Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej
Description: Zadanie nr 3 – Rozbudowa oprogramowania do produkcji cytostatyków oraz planowania leczenia pacjentów onkologicznych
Internal identifier: DZP.271.11.2026 zadanie nr 3
Main classification (cpv): 48814400 Clinical information system
Additional classification (cpv): 48814200 Patient-administration system, 48460000 Analytical, scientific, mathematical or forecasting software package
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 4 - Cyfrowa Transformacja Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej
Description: Zadanie nr 4 – Integracja systemu VNA/PACS Zamawiającego z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia
Internal identifier: DZP.271.11.2026 zadanie nr 4
Main classification (cpv): 72212180 Medical software development services
Additional classification (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services, 72230000 Custom software development services, 33124110 Diagnostic systems
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 5 - Cyfrowa Transformacja Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej
Description: Zadanie nr 5 – Dostawa i wdrożenie sieciowego systemu analizatorów przyłóżkowych typu POCT z integracją z systemem HIS
Internal identifier: DZP.271.11.2026 zadanie nr 5
Main classification (cpv): 33124110 Diagnostic systems
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers, 72263000 Software implementation services
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 6 - Cyfrowa Transformacja Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej
Description: Zadanie nr 6 – Rozbudowa infrastruktury pocztowej o mechanizmy MFA oraz system ochrony klasy Enterprise
Internal identifier: DZP.271.11.2026 zadanie nr 6
Main classification (cpv): 72212732 Data security software development services
Additional classification (cpv): 48732000 Data security software package, 48730000 Security software package