See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur Technisch en Ondersteunend Personeel (DIG-13979)
Description: Aanbestedende dienst beoogt marktpartijen te selecteren die Deelnemende opdrachtgevers tegen gunstige voorwaarden voorzien van tijdelijke vakbekwame arbeidskrachten binnen de functiegroepen Ondersteuner, Adviseur, Uitvoerder beheer en Onderhoud (vaktechnisch personeel), Projecten (o.a. IPM rollen) en ad interim-management. De onderhavige opdracht is verdeeld in vijf percelen. Voor perceel 1 geldt dat Deelnemende Opdrachtgevers maximaal twee Opdrachtnemers willen contracteren. Voor perceel 2, perceel 3, perceel 4 en perceel 5 geldt dat Deelnemende Opdrachtgevers voor elk van deze percelen maximaal drie Opdrachtnemers wil contracteren. Perceelindeling: Perceel 1: Uitzendkrachten t/m schaal 8 (met uitzondering van vaktechnisch personeel t/m schaal 8, deze vallen onder perceel 3) Perceel 2: Advies Perceel 3: Vaktechnisch personeel Perceel 4: Projectenrollen Perceel 5: Ad interim-management
Internal identifier: DIG-13979
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79610000 Placement services of personnel
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 Inhuur Technisch en Ondersteunend Personeel
Description: Uitzendkrachten t/m schaal 8 (met uitzondering van vaktechnisch personeel t/m schaal 8, deze vallen onder perceel 3) Voor perceel 1 geldt dat Deelnemende Opdrachtgevers maximaal twee Opdrachtnemers willen contracteren. Voor het inhuren van tijdelijk personeel met de generieke functie van ondersteuner (perceel 1) zullen Deelnemende Opdrachtgevers gebruik maken van een uitzendconstructie.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 Inhuur Technisch en Ondersteunend Personeel
Description: Advies Voor perceel 2 geldt dat Deelnemende Opdrachtgevers voor elk van deze percelen maximaal drie Opdrachtnemers wil contracteren. Voor de functies in perceel 2 wensen Deelnemende Opdrachtgevers inhuurkrachten die op basis van een inspanningsverplichting ingehuurd worden. (Voorbeelden zijn zzp'ers, freelancers en flexwerkers)
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 Inhuur Technisch en Ondersteunend Personeel
Description: Vaktechnisch personeel Voor perceel 3 geldt dat Deelnemende Opdrachtgevers voor elk van deze percelen maximaal drie Opdrachtnemers wil contracteren. Voor de functies in perceel 3 wensen Deelnemende Opdrachtgevers inhuurkrachten die op basis van een inspanningsverplichting ingehuurd worden. (Voorbeelden zijn zzp'ers, freelancers en flexwerkers)
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4 Inhuur Technisch en Ondersteunend Personeel
Description: Projectenrollen Voor perceel 4 geldt dat Deelnemende Opdrachtgevers voor elk van deze percelen maximaal drie Opdrachtnemers wil contracteren. Voor de functies in perceel 4 wensen Deelnemende Opdrachtgevers inhuurkrachten die op basis van een inspanningsverplichting ingehuurd worden. (Voorbeelden zijn zzp'ers, freelancers en flexwerkers)
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Perceel 5 Inhuur Technisch en Ondersteunend Personeel
Description: Ad interim-management Voor perceel 5 geldt dat Deelnemende Opdrachtgevers voor elk van deze percelen maximaal drie Opdrachtnemers wil contracteren. Voor de functies in perceel 5 wensen Deelnemende Opdrachtgevers inhuurkrachten die op basis van een inspanningsverplichting ingehuurd worden. (Voorbeelden zijn zzp'ers, freelancers en flexwerkers)
Internal identifier: 5