2. Procedure
Procedure
Title: 62/PN/2026- Dostawa zestawów odczynnikowych do oznaczeń metodą immunochemiluminescencji wraz z dzierżawą analizatorów dla Laboratoriów UCK.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zestawów odczynnikowych do oznaczeń metodą immunochemiluminescencji wraz z dzierżawą analizatorów dla Laboratoriów UCK, o parametrach, w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załącznikach nr 4A, nr 4B, nr 5A i nr 5B do SWZ. 2. W przypadku użycia w dokumentacji dotyczącej przedmiotowego postępowania określeń wskazujących na typ, normę, znaki towarowe lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy odczytywać je wraz z wyrazami „lub równoważne”. Nazwy własne są przykładowe, określają klasę produktu i służą ustaleniu standardu - nie wskazują na konkretny wyrób lub konkretnego producenta. Wykonawca oferując przedmiot równoważny do opisanego w specyfikacji jest zobowiązany zachować równoważność w zakresie parametrów technicznych, funkcjonalnych, gabarytowych i jakościowych, które muszą być na poziomie nie niższym od parametrów wskazanych przez Zamawiającego. Ciężar udowodnienia, że oferowane artykuły są równoważne w stosunku do wymagań określonych przez Zamawiającego spoczywa na składającym ofertę.
Internal identifier: 62/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers
5. Lot
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 1
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zestawów odczynnikowych do oznaczeń metodą immunochemiluminescencji wraz z dzierżawą analizatora dla UCK, o parametrach, w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załącznikach nr 4A i nr 5A do SWZ. 2. Zamawiany asortyment musi spełniać wymagania określone w załączniku nr 4A do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z wymagań określonych w załączniku nr 4A do SWZ spowoduje odrzucenie oferty. 3. Dzierżawiony analizator wraz z wyposażeniem dodatkowym, zwany dalej „sprzętem”, musi spełniać parametry graniczne określone w załączniku nr 5A do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z parametrów granicznych określonych w załączniku nr 5A do SWZ spowoduje odrzucenie oferty. 4. Dzierżawiony sprzęt zostanie dostarczony wraz z osprzętem niezbędnym do jego prawidłowego funkcjonowania.
Internal identifier: Pakiet 1- 62/PN/2026
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia zamówienia (prawo opcji) o asortyment tożsamy z przedmiotem niniejszego zamówienia w zakresie dostawy zestawów odczynnikowych na warunkach określonych w umowie dostawy do 20% wartości netto umowy, w przypadku zwiększenia potrzeb Zamawiającego. Ewentualne zastosowanie opcji nastąpi po cenie danego asortymentu z dnia złożenia oświadczenia o skorzystaniu z opcji (z uwzględnieniem ewentualnej waloryzacji w okresie obowiązywania umowy). Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji wymaga złożenia oświadczenia woli w formie pisemnej lub dokumentowej. Opcja jest uprawnieniem Zamawiającego, który może z opcji skorzystać w całości, skorzystać w części lub w ogóle nie skorzystać, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu jakiekolwiek roszczenia o uruchomienie zamówienia w ramach opcji.
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 2
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zestawów odczynnikowych do oznaczeń metodą immunochemiluminescencji wraz z dzierżawą analizatora dla UCK, o parametrach, w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załącznikach nr 4B i nr 5B do SWZ. 2. Zamawiany asortyment musi spełniać wymagania określone w załączniku nr 4B do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z wymagań określonych w załączniku nr 4B do SWZ spowoduje odrzucenie oferty. 3. Dzierżawiony analizator wraz z wyposażeniem dodatkowym, zwany dalej „sprzętem”, musi spełniać parametry graniczne określone w załączniku nr 5B do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z parametrów granicznych określonych w załączniku nr 5B do SWZ spowoduje odrzucenie oferty. 4. Dzierżawiony sprzęt zostanie dostarczony wraz z osprzętem niezbędnym do jego prawidłowego funkcjonowania.
Internal identifier: Pakiet 2- 62/PN/2026