227814-2025 - Result
Netherlands – Company health services – Medische Keuring Participatiewet, IOAW & IOAZ
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Medische Keuring Participatiewet, IOAW & IOAZ
Description: Het doel van deze aanbesteding in het contracteren van één (1) partner die kan voorzien in de medische keuring van uitkeringsgerechtigden in het kader van de Participatiewetgeving Geraamde omvang van de opdracht bedraagt Euro 840.000,00
Internal identifier: SOW-SD-2024-01
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: - Beste prijs-kwaliteitsverhouding
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Medische keuring van uitkeringsgerechtigden
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De duur van deze overeenkomst is drie (3) jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2025 en eindigt op 1 januari 2028.
227814-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor bedrijfsgeneeskunde – Medische Keuring Participatiewet, IOAW & IOAZ
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
Interne identificatiecode: SOW-SD-2024-01
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: