See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Achiziție de echipamente de control de înaltă precizie
Description: Achiziție de echipamente de control de înaltă precizie: Instalație pentru controlul calității cu laser. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18 zile. Autoritatea contractanta va răspunde la solicitările de clarificări în a 11-a zi înainte de data depunerii ofertelor.
Internal identifier: 3/62.479/OPC/19.05.2023
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38520000 Scanners
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Achiziție de echipamente de control de înaltă precizie: Instalație pentru controlul calității cu laser - 1 set.
Internal identifier: 1