2. Procedure
Procedure
Title: Bedrijfskleding en persoonlijke beschermingsmiddelen
Description: Raamovereenkomst voor bedrijfskleding en persoonlijke beschermingsmiddelen voor twee (2) jaar, met optie tot verlenging met twee (2) maal met een periode van één (1) jaar. DEZE TENDER IS OP 14 OKTOBER 2025 STOPGEZET (ZIE NADERE INLICHTINGEN)
Internal identifier: 2025-004452
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing
5. Lot
Lot: LOT-0000