2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на комплекти въздушни дихателни апарати по проект ROBG00005 – STREAM 2“
Description: Доставка на 15 бр. комплекти въздушни дихателни апарати и 4 бр. комплекта средства за сервизиране по проект ROBG00005 – STREAM 2. Всеки комплект въздушен дихателен апарат включва: - 1 брой автономен, изолиращ тип дихателен апарат със сгъстен въздух и с отворена система (издишаният въздух постъпва в околната среда); - 3 броя бутилки за сгъстен въздух; - 7 броя цели лицеви маски; - 1 брой спасителна качулка. Всички компоненти, включващи се в комплектите въздушни дихателни апарати трябва да бъдат взаимно съвместими. Техническите характеристики на комплектите са описани подробно в техническата спецификация, неразделна част от документацията на обществената поръчка
Internal identifier: 514457
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35111000 Firefighting equipment
Additional classification (cpv): 35111100 Breathing apparatus for firefighting, 35111200 Firefighting materials
5. Lot
Lot: LOT-0001