230148-2024 - Result
Netherlands – Composting services – Composteringsspecialismen Escapade
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Composteringsspecialismen Escapade
Description: De Aanbestedende Dienst is op zoek naar een opdrachtnemer voor de operationele uitvoering en bedrijfsvoering van de grondstromen, waarbij de gemeente Amstelveen op professionele en duurzame wijze wordt ontzorgt wat betreft dienstverlening op het terrein van composteringsspecialismen: het verkleinen van groenafval, het zeven van compost wiersen en de operationele afwikkeling van groenafval- en grondstromen. De opdrachtwaarde wordt getoond bij aankondiging van de opdracht.
Internal identifier: I&A_2023_0016
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77120000 Composting services
Additional classification (cpv): 45112000 Excavating and earthmoving work, 70332100 Land management services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: -
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 70332100 Land management services
Additional classification (cpv): 45112000 Excavating and earthmoving work, 77120000 Composting services
Options:
Description of the options: Verlenging van de overeenkomst.