231734-2026 - Result
Netherlands – Placement services of personnel – Inhuur specialisten voorliggende voorzieningen
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur specialisten voorliggende voorzieningen
Description: De Gemeente zoekt een Opdrachtnemer die specialisten kan leveren voor het uitvoeren van een Scan voorliggende voorzieningen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79610000 Placement services of personnel
5. Lot
Lot: LOT-0000
See the notice on TED website
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000