233964-2026 - Competition
Poland – Analysers – Dostawa sprzętu medycznego do pracowni Collegium Medicum Wydziału Lekarskiego Akademii Mazowieckiej w Płocku.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa sprzętu medycznego do pracowni Collegium Medicum Wydziału Lekarskiego Akademii Mazowieckiej w Płocku.
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem, montażem i ustawieniem sprzętów medycznych do wyposażenia pracowni Collegium Medicum Wydziału Lekarskiego Akademii Mazowieckiej w Płocku. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. Na część 1 zamówienia składa się 11 pozycji szczegółowo opisanych w opisie przedmiotu zamówienia. Na część 2 zamówienia składa się 36 pozycji szczegółowo opisanych w opisie przedmiotu zamówienia. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z zasadą DNSH (Do No Significant Harm), o której mowa w art. 17 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje, w odniesieniu do celów środowiskowych określonych w art. 9 tego rozporządzenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu zamówienia „OPZ” stanowiący Dział II SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące Dział III SWZ.
Internal identifierDA.25.2.6.2026.MP
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38434000 Analysers
Additional classification (cpv): 33195000 Patient-monitoring system
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść 1
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego wraz z wniesieniem, montażem i ustawieniem sprzętów medycznych do wyposażenia sal labolatoryjnych Collegium Medicum Akademii Mazowieckiej w Płocku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu zamówienia „OPZ” stanowiący Dział II SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące Dział III SWZ.
Internal identifier1-DA.25.2.6.2026.MP
LotLOT-0002
TitleCzęść 2
Internal identifier2-DA.25.2.6.2026.MP
Main classification (cpv): 33195000 Patient-monitoring system