234500-2026 - Result
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Inhuur Personeel
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur Personeel
Description: De opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijk personeel aan Ons Middelbaar Onderwijs (OMO). Met de inhuur van tijdelijk personeel wil OMO continuïteit in het onderwijs kunnen bieden. Het binnenhalen van de juiste, matchende kandidaat staat daarbij voorop. Inschrijver dient de opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen (Bijlage 1). In het Programma van Eisen ziet u welke eisen per perceel van toepassing zijn. Zie aanbestedingsdocumenten
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Onderwijzend Personeel (OP)
Description: Perceel 1 betreft de inhuur van Onderwijzend Personeel. Dit perceel kenmerkt zich door de inhuur van docenten voor generieke vakken maar ook vakdocenten. Daarnaast wenst Opdrachtgever via dit perceel ook onderwijsassistenten en instructeurs (onderwijsondersteunend personeel primaire proces tot en met schaal 8) in te huren. Uitgangspunten in dit perceel zijn snelheid en kwaliteit: Opdrachtgever vindt het belangrijk dat opdrachtnemers snel handelen als er behoefte is of ontstaat (op een van) de scholen van Opdrachtgever en dat onderwijzend personeel snel inzetbaar is. Tegelijkertijd is de kwaliteit – vakinhoudelijk, vakdidactisch en pedagogisch - van de aangeboden en in te zetten kandidaten van belang om naast continuïteit ook kwaliteit in het onderwijs te kunnen bieden.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: twee (2) maal twaalf (12) maanden
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP)
Description: Perceel 2 betreft de inhuur van Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP) tot en met schaal 8. Dit perceel kenmerkt zich door een grote(re) diversiteit aan functieprofielen. Hierbij valt te denken aan inhuur van administratief en secretariële medewerkers, facilitair medewerkers, conciërges en ICT-medewerkers. Uitgangspunten in dit perceel zijn kwaliteit van de kandidaat, snelheid in inzetbaarheid en handelen en ontzorging van de Opdrachtgever in het gehele proces.
Internal identifier: 2