2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на медицински изделия и консумативи в изпълнение на Договор BG16RFPR002-1.014-0002-C01 по проект „Център за компетентност по персонализирана медицина 3D и телемедицина, роботизирана и минимално инвазивна хирургия (ЦК „Леонардо да Винчи“), финансиран от Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация", по обособени позиции"
Description: „Доставка на медицински изделия и консумативи в изпълнение на Договор BG16RFPR002-1.014-0002-C01 по проект „Център за компетентност по персонализирана медицина 3D и телемедицина, роботизирана и минимално инвазивна хирургия (ЦК „Леонардо да Винчи“), финансиран от Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация", по обособени позиции" Обособена позиция №1 Китове за изследвания по метод на полимеразна верижна реакция; Обособена позиция №2 Реактиви за геномно секвениране Обособена позиция №3 Консумативи за геномно секвениране Обособена позиция №4 Набори и консумативи за флуориметрично измерване на ДНК и РНК Обособена позиция №5 Кит за изолиране на нуклеинови киселини Обособена позиция №6 Китове и химикали за разработване на 3D матрици за стволови клетки и свързани с тях изследвания Обособена позиция №7 Антитела за разработване на 3D матрици за стволови клетки и свързани с тях изследвания Обособена позиция №8 Реактиви за разработване на 3D матрици за стволови клетки и свързани с тях изследвания Обособена позиция №9 Лабораторни косумативи за клетъчно култивиране Обособена позиция №10 Реактиви за молекулярна биология Обособена позиция №11 Инструменти за мурселиране на тъкани Обособена позиция №12 Инструменти и консумативи за роботизирана хирургия Обособена позиция №13 Инструмент за лапароскопска хирургия, Подробно описание по вид, количество, технически характеристики изисквания е описано в „Техническата спецификация“ неразделна част от Документацията за участие, за всяка обособена позиция (Приложение №1.1-№1.13). Предметът на обществената поръчка е избор на изпълнител за доставка на медицински изделия и консумативи в изпълнение на Договор BG16RFPR002-1.014-0002-C01 по проект „Център за компетентност по персонализирана медицина 3D и телемедицина, роботизирана и минимално инвазивна хирургия (ЦК „Леонардо да Винчи“), финансиран от Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация", по тринадесет обособени позиции". Поръчката включва доставка на стоки, предварително заявени и конкретизирани по вид и количества, съобразно потребностите на възложителя Посочените количества в техническата спецификация са прогнозни за срока на действие на договора и са определени въз основа на прогнозни потребности на Възложителя. Възложителят не се задължава да заяви пълния им обем. Посочените количества в документацията са прогнозни, за срока на договора и ще служат при оценяване на офертите. Място на изпълнение на обществената поръчка е град Плевен, Медицински университет – Плевен, ул. „Климент Охридски“ №1.Срок за изпълнение на поръчката до 31.12.2029 г.Поръчката включва периодични доставки на стоки, предварително заявени и конкретизирани по вид и количества.Участникът, определен за изпълнител, следва да достави продукти със съответните количества, качество и вид на заявените продукти, в съответствие с предоставената от Възложителя спецификация, както и да отстрани в срок констатирани недостатъци, липси и/или несъответствия, ако са констатирани такива.Източник на финансиране: Обществената поръчка ще се финансира със средства по Договор № BG16RFPR002-1.014-0002-C01 по Проект BG16RFPR002-1.014-0002 „Център за компетентност по персонализирана медицина, 3Д и телемедицина, роботизирана и мини-мално инвазивна хирургия“ (ЦК „Леонардо да Винчи“), финансиран от Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“, съфинансирано от Европейския съюз, както и със собствени средства от Медицински университет - Плевен.
Internal identifier: 539342
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories, 33696300 Chemical reagents, 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Китове за изследвания по метод на полимеразна верижна реакция
Description: "Доставка на медицински изделия и консумативи в изпълнение на Договор BG16RFPR002-1.014-0002-C01 по проект „Център за компетентност по персонализирана медицина 3D и телемедицина, роботизирана и минимално инвазивна хирургия (ЦК „Леонардо да Винчи“), финансиран от Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация", по обособени позиции". Обособена позиция №1 Китове за изследвания по метод на полимеразна верижна реакция; В Техническата спецификация се съдържат 9 броя артикули, Подробно описани по вид, количество, технически характеристики в „Техническата спецификация“ Приложение №1.1
Internal identifier: 552630
Lot: LOT-0002
Title: Реактиви за геномно секвениране
Description: "Доставка на медицински изделия и консумативи в изпълнение на Договор BG16RFPR002-1.014-0002-C01 по проект „Център за компетентност по персонализирана медицина 3D и телемедицина, роботизирана и минимално инвазивна хирургия (ЦК „Леонардо да Винчи“), финансиран от Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация", по обособени позиции". Обособена позиция №2 Реактиви за геномно секвениране В Техническата спецификация се съдържат 7 броя артикули, Подробно описани по вид, количество, технически характеристики в „Техническата спецификация“ Приложение №1.2
Internal identifier: 552755
Lot: LOT-0003
Title: Консумативи за геномно секвениране
Description: "Доставка на медицински изделия и консумативи в изпълнение на Договор BG16RFPR002-1.014-0002-C01 по проект „Център за компетентност по персонализирана медицина 3D и телемедицина, роботизирана и минимално инвазивна хирургия (ЦК „Леонардо да Винчи“), финансиран от Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация", по обособени позиции". Обособена позиция №3 Консумативи за геномно секвениране. В Техническата спецификация се съдържат 24 броя артикули, Подробно описани по вид, количество, технически характеристики в „Техническата спецификация“ Приложение №1.3
Internal identifier: 552763
Main classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories
Lot: LOT-0004
Title: Набори и консумативи за флуориметрично измерване на ДНК и РНК
Description: "Доставка на медицински изделия и консумативи в изпълнение на Договор BG16RFPR002-1.014-0002-C01 по проект „Център за компетентност по персонализирана медицина 3D и телемедицина, роботизирана и минимално инвазивна хирургия (ЦК „Леонардо да Винчи“), финансиран от Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация", по обособени позиции". Обособена позиция №4 Набори и консумативи за флуориметрично измерване на ДНК и РНК. В Техническата спецификация се съдържат 3 броя артикули, Подробно описани по вид, количество, технически характеристики в „Техническата спецификация“ Приложение №1.4
Internal identifier: 552808
Lot: LOT-0005
Title: Кит за изолиране на нуклеинови киселини
Description: "Доставка на медицински изделия и консумативи в изпълнение на Договор BG16RFPR002-1.014-0002-C01 по проект „Център за компетентност по персонализирана медицина 3D и телемедицина, роботизирана и минимално инвазивна хирургия (ЦК „Леонардо да Винчи“), финансиран от Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация", по обособени позиции". Обособена позиция №5 Кит за изолиране на нуклеинови киселини. В Техническата спецификация се съдържат 1 брой артикул, Подробно описани по вид, количество, технически характеристики в „Техническата спецификация“ Приложение №1.5
Internal identifier: 552813
Lot: LOT-0006
Title: Китове и химикали за разработване на 3D матрици за стволови клетки и свързани с тях изследвания
Description: "Доставка на медицински изделия и консумативи в изпълнение на Договор BG16RFPR002-1.014-0002-C01 по проект „Център за компетентност по персонализирана медицина 3D и телемедицина, роботизирана и минимално инвазивна хирургия (ЦК „Леонардо да Винчи“), финансиран от Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация", по обособени позиции" Обособена позиция №6 Китове и химикали за разработване на 3D матрици за стволови клетки и свързани с тях изследвания, В Техническата спецификация се съдържат 58 броя артикули, Подробно описани по вид, количество, технически характеристики в „Техническата спецификация“ Приложение №1.6
Internal identifier: 552815
Main classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
Lot: LOT-0007
Title: Антитела за разработване на 3D матрици за стволови клетки и свързани с тях изследвания
Description: "Доставка на медицински изделия и консумативи в изпълнение на Договор BG16RFPR002-1.014-0002-C01 по проект „Център за компетентност по персонализирана медицина 3D и телемедицина, роботизирана и минимално инвазивна хирургия (ЦК „Леонардо да Винчи“), финансиран от Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация", по обособени позиции" Обособена позиция №7 Антитела за разработване на 3D матрици за стволови клетки и свързани с тях изследвания. В Техническата спецификация се съдържат 31 броя артикули, Подробно описани по вид, количество, технически характеристики в „Техническата спецификация“ Приложение №1.7
Internal identifier: 552819
Lot: LOT-0008
Title: Реактиви за разработване на 3D матрици за стволови клетки и свързани с тях изследвания
Description: "Доставка на медицински изделия и консумативи в изпълнение на Договор BG16RFPR002-1.014-0002-C01 по проект „Център за компетентност по персонализирана медицина 3D и телемедицина, роботизирана и минимално инвазивна хирургия (ЦК „Леонардо да Винчи“), финансиран от Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация", по обособени позиции" Обособена позиция №8Реактиви за разработване на 3D матрици за стволови клетки и свързани с тях изслед-вания. В Техническата спецификация се съдържат 5 броя артикули, Подробно описани по вид, количество, технически характеристики в „Техническата спецификация“ Приложение №1.8
Internal identifier: 552820
Lot: LOT-0009
Title: Лабораторни консумативи за клетъчно култивиране
Description: "Доставка на медицински изделия и консумативи в изпълнение на Договор BG16RFPR002-1.014-0002-C01 по проект „Център за компетентност по персонализирана медицина 3D и телемедицина, роботизирана и минимално инвазивна хирургия (ЦК „Леонардо да Винчи“), финансиран от Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация", по обособени позиции" Обособена позиция №9 Лабораторни косумативи за клетъчно култивиране. В Техническата спецификация се съдържат 36 броя артикули, Подробно описани по вид, количество, технически характеристики в „Техническата спецификация“ Приложение №1.9
Internal identifier: 552821
Lot: LOT-0010
Title: Реактиви за молекулярна биология
Description: "Доставка на медицински изделия и консумативи в изпълнение на Договор BG16RFPR002-1.014-0002-C01 по проект „Център за компетентност по персонализирана медицина 3D и телемедицина, роботизирана и минимално инвазивна хирургия (ЦК „Леонардо да Винчи“), финансиран от Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация", по обособени позиции" Обособена позиция №10 Реактиви за молекулярна биология В Техническата спецификация се съдържат 2 броя артикули, Подробно описани по вид, количество, технически характеристики в „Техническата спецификация“ Приложение №1.10
Internal identifier: 552823
Lot: LOT-0011
Title: Инструменти за мурселиране на тъкани
Description: "Доставка на медицински изделия и консумативи в изпълнение на Договор BG16RFPR002-1.014-0002-C01 по проект „Център за компетентност по персонализирана медицина 3D и телемедицина, роботизирана и минимално инвазивна хирургия (ЦК „Леонардо да Винчи“), финансиран от Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация", по обособени позиции" Обособена позиция №11 Инструменти за мурселиране на тъкани. В Техническата спецификация се съдържат 2 броя артикули, Подробно описани по вид, количество, технически характеристики в „Техническата спецификация“ Приложение №1.11
Internal identifier: 552824
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Lot: LOT-0012
Title: Инструменти и консумативи за роботизирана хирургия
Description: "Доставка на медицински изделия и консумативи в изпълнение на Договор BG16RFPR002-1.014-0002-C01 по проект „Център за компетентност по персонализирана медицина 3D и телемедицина, роботизирана и минимално инвазивна хирургия (ЦК „Леонардо да Винчи“), финансиран от Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация", по обособени позиции" Обособена позиция №12 Инструменти и консумативи за роботизирана хирургия. В Техническата спецификация се съдържат 5 броя артикули, Подробно описани по вид, количество, технически характеристики в „Техническата спецификация“ Приложение №1.12
Internal identifier: 552828
Lot: LOT-0013
Title: Инструмент за лапароскопска хирургия
Description: "Доставка на медицински изделия и консумативи в изпълнение на Договор BG16RFPR002-1.014-0002-C01 по проект „Център за компетентност по персонализирана медицина 3D и телемедицина, роботизирана и минимално инвазивна хирургия (ЦК „Леонардо да Винчи“), финансиран от Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация", по обособени позиции". Обособена позиция №13 Инструмент за лапароскопска хирургия. В Техническата спецификация се съдържат 1 брой артикул, Подробно описани по вид, количество, технически характеристики в „Техническата спецификация“ Приложение №1.13
Internal identifier: 552829