See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu w podziale na 13 Części w ramach przedsięwzięcia pn. „Wzmocnienie potencjału infrastrukturalnego w zakresie opieki nad pacjentami kardiologicznymi w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego”
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu w podziale na 13 Części: Część 1-Echokardiograf – 3 szt. Część 2-Echokardiograf mobilny – 1 szt. Część 3-Aparat do kontrapulsacji – 1 szt. Część 4-System monitorowania wraz z telemetrią – 1 kpl. Część 5-Tomograf komputerowy – 1 szt. Część 6-System do badań ergospirometrycznych – 1 kpl. Część 7-Defibrylator – 3 szt. Część 8-Rejestrator holtera EKG wraz z wyposażeniem – 3 szt. Część 9-Aparat do diagnostyki układu autonomicznego z ciągłym monitorowaniem ciśnienia i EKG – 1 szt. Część 10-Upgrade angiografu Część 11-Platforma hemodynamiczna – 1 szt. Część 12-Ergometr rowerowy leżankowy do badań stress-echo – 1 szt. Część 13-Aparat EKG – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki nr 2.1 – 2.13 do SWZ – Formularze parametrów technicznych (odpowiednio w zakresie Części nr 1-13).
Previous notice: 94934-2026
Internal identifier: DZPUCK.262.007.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33123000 Cardiovascular devices
Additional classification (cpv): 33110000 Imaging equipment for medical, dental and veterinary use, 33182000 Cardiac support devices, 33195000 Patient-monitoring system
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1 - Echokardiograf – 3 szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Echokardiograf – 3 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.1 – Formularz parametrów technicznych.
Internal identifier: Część 1
Main classification (cpv): 33110000 Imaging equipment for medical, dental and veterinary use
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2 - Echokardiograf mobilny – 1 szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Echokardiograf mobilny – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 – Formularz parametrów technicznych.
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3 - Aparat do kontrapulsacji – 1 szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Aparat do kontrapulsacji – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.3 – Formularz parametrów technicznych.
Internal identifier: Część 3
Main classification (cpv): 33182000 Cardiac support devices
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4 - System monitorowania wraz z telemetrią – 1 kpl.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: System monitorowania wraz z telemetrią – 1 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.4 – Formularz parametrów technicznych.
Internal identifier: Część 4
Main classification (cpv): 33195000 Patient-monitoring system
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5 - Tomograf komputerowy – 1 szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Tomograf komputerowy – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.5 – Formularz parametrów technicznych i Załącznik 2.5.1 - Opis zakresu prac adaptacyjnych.
Internal identifier: Część 5
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, polegającej na zleceniu Wykonawcy przeprowadzenia w istniejącej pracowni tomografii komputerowej SOR demontażu tomografu komputerowego firmy Philips model INGENUITY CT CCRE 128 oraz jego usunięcia z terenu szpitala celem dalszego wykorzystania lub utylizacji (wedle wyboru Wykonawcy), zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (należy poświadczyć Raportem serwisowym, podpisanym przez osobę/osoby upoważnione przez Wykonawcę). Zamawiający zastrzega sobie skorzystanie z prawa opcji w sytuacji, gdy urządzenie nie zostanie skutecznie zbyte przez UCK WUM w odrębnej procedurze. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie woli o skorzystaniu z prawa opcji w określonym zakresie.
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 6 - System do badań ergospirometrycznych – 1 kpl.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: System do badań ergospirometrycznych – 1 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.6 – Formularz parametrów technicznych.
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 7 - Defibrylator – 3 szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Defibrylator – 3 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.7 – Formularz parametrów technicznych.
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 8 - Rejestrator holtera EKG wraz z wyposażeniem – 3 szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Rejestrator holtera EKG wraz z wyposażeniem – 3 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.8 – Formularz parametrów technicznych.
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 9 - Aparat do diagnostyki układu autonomicznego z ciągłym monitorowaniem ciśnienia i EKG – 1 szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Aparat do diagnostyki układu autonomicznego z ciągłym monitorowaniem ciśnienia i EKG – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.9 – Formularz parametrów technicznych.
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 10 - Upgrade angiografu
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Upgrade angiografu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.10 – Formularz parametrów technicznych.
Internal identifier: Część 10
Lot: LOT-0011
Title: Część nr 11 - Platforma hemodynamiczna – 1 szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Platforma hemodynamiczna – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.11 – Formularz parametrów technicznych.
Internal identifier: Część 11
Lot: LOT-0012
Title: Część nr 12 - Ergometr rowerowy leżankowy do badań stress-echo – 1 szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Ergometr rowerowy leżankowy do badań stress-echo – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.12 – Formularz parametrów technicznych.
Internal identifier: Część 12
Lot: LOT-0013
Title: Część nr 13 - Aparat EKG – 2 szt.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Aparat EKG – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.13 – Formularz parametrów technicznych.
Internal identifier: Część 13