2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur Projectsecretaris Nieuw Reijerwaard
Description: Inhuur Projectsecretaris Nieuw Reijerwaard Inhuur voor twee jaar, 24 uur per week. Drie keer een optie tot verlenging van telkens één jaar.
Internal identifier: -
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Inhuur Projectsecretaris
Description: Inhuur Projectsecretaris Inhuur Projectsecretaris voor twee jaar, met drie keer een optie tot verlenging van telkens één jaar.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De opdrachtgever kan drie keer de opdracht met telkens één jaar verlengen.
235889-2026 - Resultaat
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – Inhuur Projectsecretaris Nieuw Reijerwaard
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode: -
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inhuur Projectsecretaris
Interne identificatiecode: 1
Opties: