2. Procedure
Procedure
Title: Werktuigbouwkundige installaties Ambtenarenkantoor ABG-organisatie
Description: De opdracht betreft het realiseren van Werktuigbouwkundige installaties ten behoeve van een nieuwe kantoorlocatie, waarin de ambtenaren van de ABG-organisatie worden gehuisvest. Voor de omvang van de opdracht wordt verwezen naar het bestek.
Internal identifier: K010636
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45350000 Mechanical installations
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Werktuigbouwkundige installaties Ambtenarenkantoor ABG-organisatie Voor de omvang van de opdracht wordt verwezen naar het bestek
Internal identifier: 1