238966-2026 - Competition
Czechia – Blood analysers – Dodávky reagencií a spotřebního materiálu pro stanovení krevního obrazu (KO), vč. výpůjčky 4ks automatických hematologických analyzátorů pro laboratoře Moravskoslezské nemocnice Krnov, příspěvkové organizace
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDodávky reagencií a spotřebního materiálu pro stanovení krevního obrazu (KO), vč. výpůjčky 4ks automatických hematologických analyzátorů pro laboratoře Moravskoslezské nemocnice Krnov, příspěvkové organizace
DescriptionPředmětem veřejné zakázky jsou: - průběžné dodávky reagencií a spotřebního materiálu (tzn. kontrolního materiálu, kalibračního materiálu, čistících roztoků, popř. dalšího spotřebního materiálu) potřebného pro stanovení krevního obrazu pro jednotlivá pracoviště (hematologické laboratoře) Moravskoslezské nemocnice Krnov (dále také jen „MSNK“), na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 2 měsíce a - bezplatná výpůjčka 4 ks nových automatických hematologických analyzátorů pro provádění výše uvedených metod pro jednotlivá pracoviště MSNK: Centrální laboratoř MSNK – pracoviště Krnov (2 ks), OKBH – pracoviště Bruntál (1ks) a OKBH - pracoviště Rýmařov (1ks) na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 2 měsíce
Internal identifierKRN/FMP/2026/01/spotř. mat. – KO – hematologie
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38434520 Blood analysers
Additional classification (cpv): 33694000 Diagnostic agents
5. Lot
LotLOT-0001