242305-2023 - ResultRomania-București: Packing or wrapping machinery
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Mașini de împachetare/ambalare pentru SR Cluj, Iași, Timiș, București
Reference number: 361684_2022_100
II.1.2.
Main CPV code
42921300 Packing or wrapping machinery
II.1.4.
Short description
Obiectul contractului constă în achiziția a 5 mașini de împachetare/ambalare pentru dotarea Sucursalor regionale Cluj, Iasi, Timiș și București, echipamente necesare asigurării activității de procesare a numerarului. Termenul de raspuns al autoritatii contractante la solicitarile de clarificare/informatii suplimentare : a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Nr zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 zile.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.2.
Additional CPV code(s)
51500000 Installation services of machinery and equipment, 80511000 Staff training services
II.2.4.
Description of the procurement
cf celor cuprinse in caietul de sarcini