243775-2023 - ResultRomania-Mediaș: Thermal power plant construction work
Contract award notice – utilities
Works
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Finalizarea lucrarilor si punerea in functiune a obiectivului de investitii Dezvoltarea CTE Iernut prin constructia unei centrale termoelectrice noi cu ciclu combinat cu turbine de gaze
Reference number: 14056826/2022/RGZ.154 TER
II.1.2.
Main CPV code
45251140 Thermal power plant construction work
II.1.4.
Short description
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Finalizarea lucrărilor si punerea in funcțiune a obiectivului de investiții: ”Dezvoltarea CTE Iernut prin construcția unei centrale termoelectrice noi cu ciclu combinat cu turbine pe gaz”.